Inne

Czym jest edytor etykiet (LoMag)?

Data dodania: 22-08-2019

Program magazynowy LoMag wyróżnia się ponadprzeciętną funkcjonalnością, dzięki której możemy zmniejszyć liczbę wykorzystywanych narzędzi. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla firm poszukując kompleksowych rozwiązań. Tylko w taki sposób możemy zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Oprogramowanie umożliwia nam projektowanie etykiet logistycznych, dzięki którym można skutecznie zorganizować pracę w przedsiębiorstwie.

 

Oznaczenie towarów

Edytor etykiet pozwala nam oznakować posiadane towary. To od nas zależy, jakie dane będą znajdować się na etykietach. Wszystko zależy więc od indywidualnych potrzeb. Trzeba wspomnieć, że mogą nam się one przydać podczas wprowadzania produktów do bazy. Wystarczy, że skorzystamy z czytnika kodów. Nie musimy żadnych informacji wprowadzać ręcznie, co stanowi spore udogodnienie. Etykiety z kodami kreskowymi są powszechnie wykorzystywane w przedsiębiorstwach z różnych branż. Często można się z nimi spotkać w branży odzieżowej, ale nie tylko.

 

Personalizacja etykiety

Podczas projektowania etykiet możemy zadbać o najmniejsze szczegóły. To właśnie dzięki temu będzie ona w pełni dopasowana do naszych rzeczywistych wymagań. Możemy swobodnie wybrać odpowiedni rozmiar, czy też logo, jakie będzie znajdować się na etykiecie. Oczywiście to my decydujemy o zamieszczanych na niej informacjach. Nie musimy tworzyć zaawansowanych formularzy, jeśli nie potrzebujemy takiej ilości danych. Trzeba wspomnieć, że sam proces projektowania przebiega sprawnie i intuicyjnie.